Ceglédi telephelyünkre keresünk:

Hulladékgyűjtő gépjárművezetőt

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Szenvedélybetegségektől mentes életmód

Előnyt jelent:

  • Hulladékgyűjtő és szállító OKJ bizonyítvány
  • E kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány

Rakodót

  • Jó fizikai állóképesség

Emelőgép kezelői bizonyítvány

    Jelentkezni lehet a dtkh@dtkh.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal a pozíció feltüntetésével.

Érdeklődni a 30/886-7650-es telefonszámon lehet.

A DTkH Nonprofit Kft. tehergépjármű szerelésben jártas autószerelő munkatársat keres hulladékgyűjtő járművek javításához.

Jelentkezni személyesen Cegléd, Mizsei út 93. szám alatti telephelyen, Derzsényi Tibor műhelyvezetőnél lehet.

- Hírdetés -

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács, a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja.