Lengyel nemzetközi ifjúsági és serdülő asztalitenisz-bajnokság, május 23-27
Páros
A legjobb 16 közé került Ócsai Máté-Huzsvár Erik
Egyéni
A legjobb 32 közé került Ócsai Máté
Párosban és egyéniben is többet lehetett volna kihozni ebből a versenyből. A belorusz ellenfelektől a döntő játszmában 13:11-re kaptak ki Mátéék, akik utána az éremért szintén verhető párossal játszottak volna. A sima csoportküzdelmek után a főtáblán Máté a 2. körben a belgák 3. számú játékosától szenvedett vereséget 3:1 arányban.
Kelet-Magyarországi Területi Felnőtt és Ifjúsági Asztalitenisz-bajnokság, Gödöllő, május 27.
Őrbottyán SE II. – Szuperinfó-CVSE III. 12:6
Ceglédi győztesek: Fodor Árpád 4, Tótin Kristóf 2.
A bajnokságban az alsó régió két együttese játszott, melynek végén a hazai csapat örülhetett.
Pest Megyei Asztalitenisz DC Utánpótlás Bajnokság, 3. állomás, Vecsés, május 26.
U8-13 (15 csapat)
1. Szuperinfó-CVSE (Tótin Kristóf, Petrik András)
U14-18 (10 csapat)
3. Szuperinfó-CVSE (Hörömpő Ferenc, Koncz Ábel)
Összesített végeredmény
U 8-13
1. Szuperinfó-CVSE (Tótin Kristóf, Petrik András, Unghváry András)
U14-18
2. Szuperinfó-CVSE (Hörömpő Ferenc, Koncz Ábel)
A kétfős bajnokságot a legkisebb korosztályban veretlenül nyerte meg a ceglédi csapat, hiszen mindhárom alkalommal diadalmaskodni tudott. Az idősebb korosztályban 1 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérmet szereztek, ami az összesített végeredményben a 2. helyre volt elég.