Az ifik és a serdülők is az Inárcs-Örkénnyel mérkőztek

635

Az ifisták komoly mérkőzést játszottak a felnőttek után. Hatalmas küzdelem mellett felváltva vezettek a csapatok, de három perccel a vége előtt, 29-29-nél két bírói tévedés is a Ceglédet sújtotta, ami el is döntötte a két pont sorsát. A serdülők ősszel játszi könnyedséggel győztek 20 góllal az Inárcs otthonában, így sokan azt gondolhatták, így lesz ez itthon is. Sajnos nem így történt, de végül, ha nehezen is, nyerni tudott a Cegléd.

Ifjúsági

Ceglédi Kék Cápák – Inárcs-Örkény KC 30–31 (15–16)

Cegléd: Törőcsik (kapus), Petrovics 11 (4), Kazai 6, Koncsik 5 (2), Ványi 5, Kovács 2, Rajkort 1, Petró, Fedák, Mód, Balogh, Simon.

Az eredmény alakulása: 7. p.: 6-3, 23. p.: 12-12, 26. p.: 15-13, 35. p.: 17-17, 40. p.: 19-21, 45. p.: 24-22, 51. p.: 27-27.

Hétméteres: 7/6, ill. 8/4.

Kiállítás: 8, ill. 14 perc.

Spolmin Roberta edző: Az egész mérkőzésen fej fej mellett haladtak a csapatok. A védekezésünk nem volt rossz, főleg az ellenfél beálló játékosa okozott nehézségeket. A kapusteljesítmény a mérkőzés elejétől kezdve jó volt, a végén pedig a védések megalapozták az utolsó percek hangulatát. Sajnos a mérkőzés végén volt néhány rossz megmozdulásunk, amik nem fértek bele. Azért gratulálok a lányoknak, nagyot küzdöttek, remek hangulatot hoztak a csarnokba. Sajnálom, hogy végül nem sikerült a győzelem.

Serdülő

Ceglédi Kék Cápák – Inárcs-Örkény KC  19–15 (10–7)

Cegléd, 80 néző, vezette: Lázár, Volentics.

Cegléd: Kopcsa, Hornyik (kapusok), Kovács 5, Petrovics 4, Peszeki 3 (2), Takács 3, Varga 1, Koncsik 1, Kökény 1, Takó 1, Farkas, Fehér, Simon.

Az eredmény alakulása: 11. p.: 1-3, 18. p.: 5-5, 22. p.: 8-7, 27. p.: 12-7, 42. p.: 16-15

Hétméteres: 7/2, ill. 2/1

Kiállítás: 0, ill. 6 perc

Ezúttal Dávid Sándor edzőt Spolmin Roberta helyettesítette a kispadon: Eleinte visszafogottabban játszottunk, nem sikerült kihasználnunk a lehetőségeinket. Aztán, ahogy megtört a gólcsend, bátrabban kezdtünk támadni, voltak jó megoldásaink. A védekezésünk jól működött. Jól küzdöttek a lányok, gratulálok a győzelemhez!