Érmek és értékes pontok Bükről

658

Asztalitenisz NB III, szeptember 30.

Eurokapu Szentendre SE II. – Szuperinfó-CVSE II. 12:6

Ceglédi győztesek: Péter Aladár 3, Lőrinczi Károly 1, Fodor Árpád 1, Szalkai Attila 1.

Pest megye „A”, szeptember 29.

Szuperinfó-CVSE III. – Dabas SE II. 2:16

Ceglédi győztes: Hörömpő Ferenc 2.

Pest megye „C”

Szuperinfó-CVSE IV. – Albertirsa SE II. 6:12

Ceglédi győztesek: Petrik András 2, Hegyi Gergő 2, Dr. Petrik Gábor 1, Virágh György 1.

Országos Újonc és Serdülő Asztalitenisz Ranglistaverseny, Bük, szeptember 30, október 1.

U13 egyéni

1. Hörömpő Ferenc 16. Tótin Kristóf

Az újonc versenyszámban a kitűzött célt sikerült elérni, hiszen mindkét játékos előrébb végzett, mint a ranglistás helyezése. Hörömpő Ferencnek jó esélye volt az éremre, 2:0 és 9:8-as előnye is volt már, de BVSC-s ellenfele fordítani tudott. Utána már nehezen tudta összeszedni magát a hátralévő két mérkőzésre.

Serdülő

Páros

1. Ócsai Máté – Kishegyi Ákos (Dunakeszi)

Az első kiemelt páros nem indult, Máté és páros társa 4 közt volt kiemelve. A döntőig sima volt az út, ott az első játszmát megnyerték és két játszmában is 10:9-re vezettek, de sajnos azok elmentek, így a KSI-is duó örülhetett 3:1-es győzelmének.

Egyéni

1. Ócsai Máté

Hasonlóan a pároshoz, első értékelhető meccse Máténak a döntőbe jutásért volt. Magas szintű mérkőzésen, szoros csatában 3:1-re kapott ki az azon a napon nagyon jól játszó Huzsvár Eriktől, akinek a döntő már csak formalitás volt. Máté a 3. helyért 2:0-ra verte páros partnerét.

1. Hörömpő Ferenc

Hörömpő Ferenc 0:2-es hátrányról, bravúrosan fordított soproni ellenfelével szemben a 32-es főtáblán. A helyosztókon már nem sikerült a bravúr, de a selejtezőből indulva a 16. hely is nagyszerű eredmény.