Kikapott a felnőtt, nyert az ifi

534

Szeptember elsején a tekések is megkezdték az NB I Keleti-csoportjában a pontvadászatot. Az első mérkőzésre a Dynamo SC csapatához látogattak el.
A felnőtteknél a párharcot Pordán Ádám (471) és Zsiros Gyula (540) kezdte meg. Ádámnak nem sikerült rátalálnia a ritmusra, így ellenfele magabiztosan szerezte meg a pontot. Zsiros Gyula az első két szettben pár fákkal maradt alul ellenfelével szemben, de a második két szettre belejött a játékba. Végül az utolsó dobásokban sajnos nem sikerült behozni az elvesztett fát, így 3 fával kikapott ellenfelétől és elvesztette a csapatpontot. Az állás 2:0 és 109 fa a hazaiaknak. A második sorban Rimóczi Zoltán (562) és Bíró József vágott neki a pontszerzésnek. Rimóczi magabiztosan hozta a pontot, de Bíró a jó kezdést követően nem érezte meg a pálya sajátosságait. Az állás 3:1 és 116 fa a hazaiaknak. Végül Sápi Tamás (555) és Hűvös Zsolt (555) kísérelte meg a szépítést. Mind a ketten viszonylag jó formában játszottak és jöttek is az eredmények, de végül csak Hűvösnek sikerült pontot fogni.
Teke NB I, Keleti-csoport, 1. forduló
Felnőtt
Dynamo SC – Ceglédi VSE 6:2 (3321:3187)
Az ifjúságiaknak kiélezett küzdelemben, az utolsó dobásban sikerült megszerezniük a győzelmet.