Legyőzték a sztár csapatot

887

Igazi sztár csapatot sikerült legyőznie a CEKK-nek tegnap hazai pályán. Az Európa-kupa második fordulójában a Szpartak Moszkva csapatával mérkőztek meg a ceglédi lányok. A teltházas meccsen a CEKK csapata 62-50-re győzte le az orosz csapatot.

A mérkőzés első negyedében óriási iramot diktált a teltház előtt játszó CEKK. Támadásban és védekezésben is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a ceglédi játékosok és a Szpartak Moszkva csak a 8. percben, 17-0 után tudta bedobni első kosarát. A második félidő már kiegyenlítettebb játékot hozott, de a vendégek nem tudtak 12 pontnál közelebb kerülni a CEKK-hez. A Cegléd így megőrizte első helyét a csoportban és jövő héten Izraelben lépnek pályára. A lányok edzője, Cziczás László azt mondta: fantasztikus volt telt ház előtt játszani, gratulál a lányoknak. A meccset teljes egészében vasárnapi adásunkban láthatják.