Cegléd: Klemenc – Dudás, Orlov, Kotlár, Bodzsár, Simon, Kovács R., Kovács M., Faragó, Menich, Pintér.
Cserék: Szebeni, Palotai, Nagy A.
Ceglédi gólszerző: Simon.
Jók: –
Ványi Zsolt edző: Hihetetlen gólokat ajándékoztunk az ellenfelünknek, olyanokat, melyeket U13-ban sem szabad. Sajnos mivel előre játékban nem tudtuk ezeket a hibákat kompenzálni, sanszunk nem volt a pontszerzésre. Ha valaki a bajnokság előtt azt mondja, hogy a kilencedik bajnoki mérkőzésen fogunk először veszíteni, arra biztos furcsán néztem volna. Szép sorozat volt. Remélem lesz még ilyen ebben a bajnokságban!
U17
Monor – Ceglédi VSE 5:1
Cegléd: Schwarcz, Baranyi, Mocsári, Ecseri, Szaniszló, Ungureán, Prumek, Bakó, Pásztor, Kartali, Lakos.
Cserék: Szabó V., Borics G., Fülöp D., Kelemen D.
Ceglédi gólszerző: Kartali.
Jók: –
Farkas János edző: Egy jó első félidő – 1:1 – után produkáltunk egy nagyon gyenge második félidőt. Hibát hibára halmoztunk egyénileg és ezt az ellenfél könyörtelenül kihasználta.
U15
Ceglédi VSE – FC Dabas 4:2
Cegléd: Rimóczi János, Tóth Marcel, Zsemlye Péter, Kovács Kolos, Barna Máté, Klimász Kevin, Szabó Kristóf, Valkai Zsolt, Takács Péter, Szegedi Levente, Paulovics Gábor, Gavaldik Balázs, Horváth-Nagy János.
Ceglédi gólszerzők: Valkai (2), Szabó K., Kovács.
Jók: Szegedi, Valkai, Szabó K., Kovács, Barna.
Szabó Levente edző: A mérkőzés egészében mezőnyfölényben játszottunk, szemre is tetszetős akciókat vezetve. A játékunk összességében nem volt rossz, de a megszokottól lassabb és körülményesebb, sok volt a pontatlan passz. Ettől függetlenül gratulálok az egész csapatnak!
U13
Ceglédi VSE – Törökszentmiklós 2:2
Cegléd: Baranyai Balázs, Horváth Kristóf, Kneif Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Morvai Bence, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Szűcs Ákos, Tamás Zalán, Velkey Paul.
Ceglédi gólszerzők: Konrád, Sebők.
Szepes Richárd edző: Egy könnyűnek ígérkező meccset tettünk magunknak nehézzé. Elsősorban pontatlanság, valamint a koncentráció hiánya miatt.
Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely 11:0
Cegléd: Baranyai Balázs, Békési Bulcsú, Fazekas Levente, Kneif Martin, Konrád Ákos, Mocsári Zétény, Nagy Boldizsár, Ócsai Dávid, Oláh Zsolt, Paskó Marcell, Sebők Bálint, Sebők Barnabás, Szűcs Ákos, Velkey Paul.
Gólszerzők: Sebők Barnabás (5), Konrád Ákos (2), Velkey Paul (2), Paskó Marcell, Sebők Bálint.
Jók: Az egész csapat.
Szepes Richárd edző: A meccs első percétől kezdve a mi akaratunk érvényesült, látványos támadásokat vezettünk, rengeteg helyzetet dolgozott ki a csapat, amiből egy nagy gólkülönbségű győzelem született. Egyénileg és csapatként is jól működtünk ma. Gratulálok a csapatomnak!
U12
Ceglédi VSE – Törökszentmiklós 6:0
Cegléd: Répás, Sinka, Kádár, Révész, Gigor, Bujáki, Szarka, Tóth, Lisóczki.
Cserék: Márok, Bíró, Kósik
Gólszerzők: Márok (2), Révész (2), Tóth, Lisóczki.
Jók: Az egész ceglédi csapat.
Kecskeméti József edző Remekül működött a csapatjátékunk! Nem engedtük az ellenfelünket kibontakozni, sok labdát szereztünk a térfelükön, ezekből remek akciókat vezettek a srácok, melyek többségéből gól is született! Gratulálok a gyerekeknek!
Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely 6:0
Cegléd: Répás L., Bíró M., Kádár Z., Révész M., Gigor L., Szarka B., Tóth O., Lisóczki H.
Cserék: Márok B., Kósik T., Jankovics Á., Sinka M., Eszes M.
Gólszerzők: Szarka B. (3), Tóth O., Márok B., Lisóczki H.
Jók: Répás L., Kádár Z., Gigor L., Révész M., Szarka B., Tóth O., Kósik T.
Kecskeméti József edző: Magabiztos győzelmet arattunk egy jó képességű ellenfél ellen.
Csapatérdeket szem előtt tartva, gólra törően játszottak a srácok, gratulálok nekik.