Általános iskolásoknak rendeztek úszóversenyt ma délelőtt a Városi Sportuszodában. 150 diák nevezett a megmérettetésre. A gyerekek egyéni és váltóversenyben is megmutathatták tudásukat. A legjobbak éremmel a nyakukban zárták a sporteseményt, de minden résztvevő kapott kisebb ajándékot.


