A Balatonfüred nyerte a találkozót

446

Jó formában érkezett szombaton a balatonfüredi férfi kézilabda csapat az abonyi sportcsarnokba. A ceglédiek Juhász Károly csapatkapitány nélkül léptek pályára, aki sérülése miatt nem tudott a csapattal játszani. A vendég Balatonfüred a tavaszi szezonban már öt mérkőzést játszott, míg a ceglédieknek ez volt egymás utána a második megmérettetés a szezonban. Az első három vendéggólt a Balaton-partiak válogatott játékosai: Topic , Bóka és Rodriguez dobták. A hazaiak részéről Vranac volt a legeredményesebb. Az 1:3-mas állás után 3:5-ig felváltva estek a gólok. A Balatonfüred a 6-tól a 17-ik percig hét gólt szerzett, miközben a ceglédiek egyszer sem tudták bevenni a jól védő Bősz kapuját. A 18. perc elején Vranactól érkezett először válasz a gólokra, 4:12-e hozva az eredményt. A folytatásban nem sikerült jelentősebben közelebb kerülni a sárga mezesekhez, és csak az volt a kérdés, mekkora különbséggel nyer a vendéggárda. A találkozó végeredménye 26:35 lett.

CEGLÉD: Kránitz – Pásztor Á. 1, Kállai 2, Szepesi I. 2 (1), Spekhardt 1, Németh B. 3, VRANAC 7. Csere: Tamási (kapus), Mazák, Kiss R. 2, Zakics 4, Gyene 2 (2), Teleki 2

Kiállítások: 6, és 4 perc
Hétméteresek: 5/3, és 5/4

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly: – A védekezésünk katasztrofális volt, ehhez hozzájárult, hogy sérülés miatt Juhász Károly nem tudott pályára lépni. Támadójátékban voltak jó pillanataink, de jelenleg a Füred sokkal erősebb csapat nálunk