A Magyar Művészeti Akadémia ajándékát vehette át a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola ma délelőtt. Tíz gyönyörű kép érkezett az intézménybe, méghozzá az iskola egykori diákja, Apáti-Tóth Sándor, fotóművész, a Magyar Művészeti akadémia akadémikusa közbenjárásával. A cél, hogy a képekkel közelebb hozzák a gyerekekhez a művészeteketm inspirációt nyújsanak az alkotáshoz.


