A XX.század diktatúráinak lenyomatait és a mindennapi élet pillanatait idézik meg azok a fotók, melyekből Kecskeméten, a Hírös Agórában nyílt kiállítás. Az alkotó Apáti-Tóth Sándor, a Magyar Művészeti Akadémia tagja. A „Palackposta” címet viselő, különleges tárlat visszaidézi a történelem romlott időszakait, és egyfajta életmű összegzés a kiállított mintegy 90 fotó. A tárlat június 20-ig látogatható.


