Árvácskamentési program

0
47

Hétvégén folytatódott a Ceglédi Lokálpatrióta Klub árvácskamentési programja. Idén második alkalommal várták mindazokat, akik szerettek volna hazavinni magukkal egy-egy virágot a Szentháromság téri ágyásokból.