Hazai pályán, 10 gólos győzelemmel végződő mérkőzést követően vehette át bajnoki aranyérmét a CVSE U16-os futball csapata. A regionális bajnokság Dél-Keleti Csoportjában magabiztosan vezettek és már több fordulóval ezelőtt egyértelművé vált, bajnoki címet nyernek, de a trófeát természetesen az utolsó mérkőzés után vehették át az utánpótlás válogatott Szendrei Bencétől és a felnőtt magyar bajnok Szarka Bulcsútól.


