Beszámoló az első hónapról

0
44

A választások óta eltelt több mint egy hónapról, az új országgyűlésről, bizottsági alelnöki tisztségről a következő időszak feladatairól is beszélt Fogadóóra című magazinunk vendégeként Muhari Gergely. A térség országgyűlési képviselője arról is beszélt: megrendítő és éltre szóló élmény volt számára az első séta a parlamentben, amelyet már országgyűlési képviselőként tehetett meg.