Bilincsben a 13 éves rabló

0
44

A ceglédi rendőrök fogták el azt a fiút, aki a gyanú szerint két rablást követett el.  Először egy idős asszonyt rabolt ki, majd egy fiatal fiút fenyegetett meg és vette el a pénzét. A rendőrök április közepén fogták el és állították elő, majd rablás és lopás miatt indítottak ellene eljárást. Gyanúsítotti kihallgatására már őrizetbe vétele mellett került sor. Kezdeményezték letartóztatását, amit a bíróság elrendelt.