Bővülhet a kamerák száma

0
50

Tovább bővül a térfigyelő kamerák száma a városban. Az egyik társasház lakói vállalták, hogy saját költségen megvásárolják és telepíttetik – az önkormányzattal történt egyeztetés után – az eszközöket, amelyeket a város tulajdonába és kezelésébe adnak. Közterületet figyelő kamerák felvételeit ugyanis csak a rendőrség és a közterület felügyelet tárolhat és kezelhet.