Döntetlent meccs a férfi kézilabdásoknál

466

Döntetlennel végződött a Ceglédi Kézlibada Klub Se férfi felnőtt játékosainak összecsapása az Orosháza ellen. A Cegléd hazai pályán fogadta az Orosháza csapatát, amely nem teljes kerettel, csak 12 játékossal érkezett Ceglédre. A mérkőzést a Cegléd kezdte jobban. A 4. percben még 2:2 volt az állás, aztán a 7. percben a ceglédiek 5:2-re növelték előnyüket, amelyet a 11. percig tartottak. Az Orosháza azonban egy Ceglédi kiállítást kihasználva a 16. percre behozta a hátrányt. Az első félidő végén 13:11 lett az eredmény. A második félidőt ugyan a Cegléd játékosai kezdték jobban, azonban a mérkőzés folyamán a Cegléd kettős ember hátrányba került. A 43. percig 20:16 volt az eredmény, de a 47. percben az orosházi csapat egyenlített. Az 54. percben 22:22 lett az eredmény, amelyet megtartottak a mérkőzés végéig.
CEGLÉDI KKSE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 22:22
CEGLÉD:   KRÁNITZ – Pásztor Á.  5 (2), Kállai  1, SPEKHARDT 4,  Mazák, Németh B.    4, SZEPESI I. 3.  Csere:  Tamási (kapus), Juhász K.  1,   Kiss R. 1, Vranac  2, Sinkovits  1.

Az eredmény alakulása. 8. perc:   5–2. 17. p.:    5–5. 20. p.:    8–6. 29. p.:    11–11.    38. p.:    18–12. 41. p.:   18–15. 44. p.:    20–16. 48. p.:  20–20.  55. p.:   22–21
Kiállítások:   12, ill. 8 perc
Hétméteresek:    3/2; 1/0

Nagy Károly: „Jól felkészült egymásból a két csapat. Úgy érzem az első félidőben jók voltunk, a második félidőben kettős ember hátrányba kerültünk, amit jól kihasznált az Orosháza. A vége egy igazságos döntetlen lett, de keserű a szám íze, mert hazai pályán meg kellett volna nyernünk ezt a találkozót.”