Egy győzelem és értékes döntetlen az asztaliteniszezőknél

406
smart

Az NB I-es asztalitenisz-csapat a hétvégén a KSI otthonában szerzett egy pontot, az NB III-as csapat pedig sima győzelemmel hármat szerzett a Vácott rendezett megmérettetésen.

A mérkőzés a ceglédiek számára kedvezően indult, de a kilátásba került két páros győzelem a döntő játszmában 5:2 vereségre fordult. Végig szorosan alakult a mérkőzés. Medvegy Ákos magabiztosan nyert 2 meccset, Zakar Kristóf pedig az utolsó meccsén 1:2 szett állásról két meccslabdát hárítva nyert, így lett az eredmény 6:6. Nagy Sándor a döntő játszmában egy ideig 6:2-re vezetett, végül azonban kikapott. A 6:7-es állásnál Gergye Zoltán nyert, és sikerült idegenben az egy pontot hozni.
Eredmények:

NB I. 10.09.
KSI I.- Szuperinfó- CVSE I. 7:7
Győztek: Zakar Kristóf 3, Medvegy Ákos 2, Gergye Zoltán 1, és a Medvegy-Gergye páros

NB III.10.11

A vártnál simább győzelem született az NB III-as csapatnál. Szalkai Attila és Tótin Kristóf is veretlen maradt. Az utolsó pillanatban beugró Bánfi Balázs és Török István három győzelme pedig kiváló eredmény. A Dunaharaszti elleni döntetlen mérkőzés után ez az önbizalom növelő siker jót tett a fiúknak

Váci Reménység II.- Szuperinfó CVSE II. 3:15
Győztek: Szalkai Attila 4,Tótin Kristóf 4,Török István 3,Bánfi Balázs 3 és a Szalkai – Török páros