Elindult a zebra suli program. Az első órán a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola egyik osztálya vett részt. Közlekedési alapismeretek, táblák, kerékpár alapfelszereltsége – sok más mellett ezekről tanulnak a gyerekek. Ügyességi pályával is készültek nekik, és rendőri kisérettel a forgalomban is kipróbálhatták, valóban tudnak-e szabályosan és biztonságosan közlekedni. A Zebra suli program az önkormányzat és a Ceglédi Rendőrkapitányság közös szervezésében valósulhat meg.


