Győzelem az első tavaszi játéknapon

493

Március 8-án játszotta idei első mérkőzését a CVSE NB III-as labdarúgócsapata, az ellenfél a Gyöngyös volt.
Az idegenben sorra került találkozó 34. percében egy gyöngyösi beadás után a kapu előtt Földi kotort bele a labdába, Mikler pedig tehetetlen volt. Ezzel megszerezte a vezetést a hazai csapat. 1:0. A második játékrészben a ceglédiek kiharcoltak egy büntetőt, amit Takács az 55. percben értékesített. 1:1. A 81. percben egy védelmi megingást használt ki a CVSE és Laczkó megszerezte a vezetést. 1:2. Hat perccel később az akkor már nagy lendülettel egyenlíteni próbáló hazai csapat ellen végig tudtak vinni a ceglédiek egy nagyszerű kontrát, amit végül Majoros értékesített. 1:3.
Ezzel a csapat begyűjtötte a fontos három pontot Gyöngyösön és a tabella harmadik helyén stabilizálta magát.