Győzött a Győr

736

A Győr csapata 96-70-re győzött az idegenben játszó CEKK ellen a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. Győrben a kiegyenlített első negyedet követően a mérkőzés már a második felvonásban eldőlt, amelyben a házigazdák 16 pontos különbséggel kerekedtek a vendégcsapat fölé. Utóbbi számára a nagyszünet után már nem volt visszaút. A tabellán második Győr 11/1-es győzelmi mutatóval áll, az utolsó előtti Cegléd 1/12-vel.

SERCO UNI GYŐR-VBW CEKK CEGLÉD 96 : 70 (20-20, 25-9, 30-26, 21-15)

Győr, 250 néző. V: Pozsonyi, Lengyel, Rózsavölgyi
GYŐR: DOMBAI 16/9, DUBEI 15/6, Bach 6, TÖRÖK Á. 19, MOMPREMIER 22. Csere: Weninger 7/3, P. Williams 6, Rozmán 4/3, Varga Zs. 1, Baffy. Edző: Cziczás László
CEGLÉD: K. Williams 13/3, Horváth B. 9, Laufer 6, COOPER 16/12, KOBOLÁK 12/6. Csere: Szabó P. 7/3, Szirony, Viszmeg 7. Edző: Lo Elhadji Malick
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-6. 9. p.: 15-16. 13. p.: 30-23. 18. p.: 40-27. 24. p.: 55-41. 27. p.: 69-50. 33. p.: 79-57. 36. p.: 87-62

MESTERMÉRLEG

Cziczás László: – Egyik irányítónk sem volt hadra fogható, szerencsére sikerült pótolni őket. Ezúttal erős hazai mag játszott, és voltak ugyan problémák a játékban, de szép győzelemmel tudtuk megörvendeztetni szurkolóinkat.

Lo Elhadji Malick: – A Győr jó erőkből álló csapat, ezen a mérkőzésen is bizonyította. Mi a héten keményen készültünk és nem csak erre a találkozóra, amelyen próbáltuk a maximumot kihozni magunkból. Úgy érzem, sikerült.