A város minden területére, lehetőség szerint minden utcájába szeretne eljutni fórumot tartani a Ceglédi Őrszem Egyesület. Fontos, hogy lakóhelyükön tájékoztassák az embereket arról, miről szól kezdeményezésük, miben tudják egymást is segíteni a ceglédiek. Több más mellett erről is egyeztettek tegnap a szokásos, minden hónap első csütörtökén tartott találkozójukon.


