IV. Cegléd Cup

0
32

Negyedik alkalommal rendezték meg a Cegléd Cup-ot. Most az U11-es ifjú labdarúgók mérettettek meg a Zsengellér Gyula Sportcentrumban. Fontosak ezek a találkozások, fontos, hogy legyenek jóhangulatú versenyek az utánpótlás korúaknak is – hogy jól érezzék magukat a gyerekek és lehetőséget kapjanak megmérettetni – mondta a CVSE utánpótlás szakmai vezetője, Széchenyi Márton.