Éves közgyűlését tartotta a Ceglédi Kossuth Gimnazisták Öregdiák Egyesülete. Az elmúlt időszak beszámolói mellett bemutatták az iskola történetéről megjelenő, „125 tanév írásban és képekben” című kiadványt is.
Éves közgyűlését tartotta a Ceglédi Kossuth Gimnazisták Öregdiák Egyesülete. Az elmúlt időszak beszámolói mellett bemutatták az iskola történetéről megjelenő, „125 tanév írásban és képekben” című kiadványt is.