Közgyűlést tartottak, zászlósbort választottak

0
44

Megtartotta éves közgyűlését a Cegléd és Vidéke Unghváry László Borrend. A beszámolók elfogadása mellett újra zászlósbort is választottak. Hét borász hozta el cserszegi fűszeresét, a borlovagok szavazatai alapján idén az Aranyhegyi Pinceszövetkezet bora lesz az, ami ünnepi alkalmakon, avatásokon a poharakba kerül.