Nem került be a rájátszásba a CEKK

466

A nemzetisport.hu beszámolója alapján: Izgalmas estének néztünk elébe szerdán a női bajnokság négy mérkőzése kapcsán, mert eldőlhetett, hogy a Vasas, Cegléd, TFSE-MTK hármasból melyik két csapat jut be a rájátszásba.

Bajban volt tehát a Vasas, ám úgy nézett ki, váratlan segítséget kap a BEAC-tól, ugyanis Balogh Judit együttese a harmadik negyedben átvette a vezetést Cegléden. Ez azért is volt meglepő, mert a novemberi budapesti találkozót 86-69-re a ceglédiek nyerték meg. A második félidőben sem játszott jól a hazai csapat, s tippmix-gyilkos eredményt szolgáltatva, a 17 pontot szerző Koch Dóra vezérletével a BEAC győzött hét ponttal! A Cegléd így lemaradt a rájátszásról, amelybe a végül simán kikapó Vasas került. – zárta sorait a nemzetisport.hu

VBW CEKK CEGLÉD-ELTE BEAC ÚJBUDA 54:61 (11-18, 21-12, 8-13, 14-18)

CEGLÉD: Ortiz 6/3, Gorjanácz, Révész L. 5/3, SZOTIRIU 12/6, T. Moore 9. Csere: McBryde 2, KOBOLÁK 12/6, Ruják N. 5/3, Szirony 3/3. Edző: Kosztasz Keramidasz

Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-4. 6. perc: 9-12. 8. perc: 9-16. 13. perc: 20-22. 16. perc: 26-24. 20. perc: 32-30. 25. perc.: 34-38. 28. perc: 40-40. 32. perc: 40-48. 36. perc: 44-53

MESTERMÉRLEG

Kosztasz Keramidasz: – Ismét nagyon rossz százalékkal dobtunk, a büntetőkből is csak minden harmadikat értékesítettük. Hiába védekeztünk jól, ha támadásban szinte minden dobást kihagytunk, idegesen játszottunk.