Nagy az érdeklődés, ezért érdemes minél előbb időpontot foglalni azoknak a hajdani gimnazistáknak, akik szeretnék osztálytalálkozójukat egykori-immáron megújult-almamáterükben tartani. A Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium a nyári szünet után, ősztől minden hónap első szombatján fogadja a volt osztályokat, évfolyamokat.


