Újabb ülést tartott a bizottság

0
52

Újabb találkozóra várta tagjait Cegléd Város Balesetmegelőzési Bizottsága. A város közlekedésbiztonsági helyzetéről, az abban bekövetkezett változásokról és a traffiboxok használatának tapasztalatairól is beszámolt az ülésen a rendőrség munkatársa és persze megvitathattak aktuális kérdéseket is.