AZ UTE Baráti Kör tagjai vendégeskedtek tegnap Cegléden. Zsengellér Gyula az összekötő kapocs – természetes a kiváló sportoló sírját is meglátogatták a Református Öregtemetőben valamint a róla elnevezett Sportcentrumban is jártak. A ceglédi program azonban a sportmúzeumban indult, hiszen a kapcsolat és a látogatás ötlete is innen, Magyar Lászlótól indult.


