Újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgáltati Információ – ezt Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter jelentette be ma reggel facebook oldalán. Bejegyzésében úgy fogalmaz: az EMIG, ha nem is a legkorszerűbb módon, nem is a korábbival teljesen azonos funkciókkal működik, de segítségével újra lehet valós idejű információkat kapni az egyes vonatok helyzetéről és a késésekről.


