Ülést tartottak a bizottságok

0
45

Ha a testület is jóváhagyja, megújulhat a Széchenyi úti kerékpárút. A Fidesz-Kdnp  frakció több tagja közösen tett javaslatot erre, a bizottságok pedig ma támogatták a kezdeményezést. Arról is döntés születhet, hogy új parkolókat építene a Hit Gyülekezete a Nefelejcs utcai szabadidőközpont környékén. Ők fogják ugyanis hasznosítani az épületet.