Fölényes győzelem a Magyar Kupában

550

A hétvégén a Mezőkövesd együttesét fogadta és győzte le a Ceglédi KKSE a férfi kézilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában.
A hétvégén lejátszott találkozó elején fej fej mellett haladtak a csapatok. Először és utoljára, de előfordult az is, hogy a vendégek vezettek. Ekkor, a 9. percben Jancsó góljával 4-5-re alakult az állás. Ezután viszont a hazaiak egymás után hét gólt dobva 11-5-ös előnyre tettek szert. Az első félidő 16-8-as ceglédi vezetéssel zárult.
Fordulás után, a 35. percben Szepesi már hetedszer volt eredményes. A két gárda közötti különbség pedig már 11 gólra nőtt. 21-10-re vezettek ekkor a vendéglátók, akik a találkozó végéig megtartották jelentős előnyüket és végül fölényes győzelmet arattak. A végeredmény 28-18 lett.