Győzelem a felkészülési meccsen

710

A Ceglédi Kék Cápák U11-es csapata kedden Kókán játszott felkészülési mérkőzést. A kis Cápák jó játékkal nyertek a 3×20 perces mérkőzésen.
Kóka – Ceglédi Kék Cápák 25–30 (8-8, 8-10, 10-12)
Cegléd: Kovács Emma (kapus), Orlov Katinka 18 (3), Dobozi Luca 5 (1), Ferenczi Lili 5, Öhler Laura 1, Csombai Izabella 1, Kuszkó Cintia, Bodor Mónika, Beréti Lili, Paróczai Noémi.
Kiállítás: 0, ill. 0 perc.
Hétméteres: 4/4, ill. 1/1.
Pudics Zsolt edző: A kezdeti megilletődött játékból szerencsére két extraklasszis teljesítmény ki tudott húzni néhány játékost. Kovács Emma a kapuban parádézott 50 százalék körüli védési statisztikájával, a 18 (!) gólt szerző Orlov Katinka pedig ma tarthatatlan volt. Még csiszolgatni kell a támadójátékunkon, hogy a hibáink csökkenjenek, mert nagyon erős a hétvégén induló U12-es bajnokság mezőnye. Gratulálok a lányoknak, becsülettel végigküzdötték a hatvan percet!