Kimaradtak a helyzetek

591

A labdarúgó NB II harmincnegyedik fordulójában, vasárnap a fekete-zöld csíkos mezben pályára lépő Budaörs együttesét látta vendégül a Ceglédi VSE.
A játék változatos volt és helyzetek is adódtak.
14. perc: Vezetést szereztek a vendégek. Sajbán Máté közeli lövésébe Mursits még beleért, de a labda róla a jobb alsó sarokba vánszorgott. 1-0.
23. perc: Mintegy 16 méterről Cvitkovics célozta meg a bal alsó sarkot. A Vasutas kapusa bravúrral védett.
27. perc: Nyilas végezhetett el egy szabadrúgást, ami alig kerülte el a kaput.
36. perc: Asztalos már csak a kapussal állt szemben. El is húzta mellette a labdát, majd a kapu felé gurított. De nem elég erősen, így egy védő a gólvonal előtt menteni tudott.
47. perc: A hátvéd Farkas 14 méteres, a kapu közepe felé tartó labdáját védte Demjén.
49. Most Damásdi szánta el magát lövésre. A labda a vetődő kapusról Asztalos elé került, aki közelről egyenlített. A csatár hosszú gólcsend után talált ismét a kapuba. 1-1.
65. perc: Sajbán Máté húzott el a bal oldalon, a 16-oson belülre cselezte magát, ahol G. Bíró buktatta. A büntetőt Lengyel értékesítette. 1-2.
73. perc: Damásdi akár a mellette futó Asztaloshoz is játszhatott volna, de ő inkább lőtt, ami nem sikerült igazán.
86. perc: Ismét Damásdi került helyzetbe, de nem találta el a kaput, Kerekes pedig késve érkezett.
89. perc: Sándor 25 méteres jobb felső sarok felé tartó szabadrúgását védte a Budaörs kapusa.
90. perc: Farkas színészkedésért sárga kapott, a találkozón a másodikat, így a kiállítás sorsára jutott.
A Ceglédnek volt több helyzete, de azokat egy kivételével nem sikerült értékesíteni. Ez pedig a vendégek győzelmét eredményezte.