949

Thermal Open Nemzetközi Senior Asztalitenisz-verseny, Harkány

65-70 éves korosztály

1. Péter Aladár

A rekord létszámmal megrendezett versenyen 229-en vettek részt, az indulók fele külföldi, túlnyomórészt szlovák, német, horvát nemzetiségű volt. A versenyzőknek nem csak egymással, hanem a nagy meleggel is meg kellett küzdeniük. A közel 40-45 fokos hőmérsékletben többen is feladták még a fiatalabb korosztályban is. A Szuperinfó-CVSE játékosa, Péter Aladár 3 magyar,1 német és egy 1 cseh versenyző legyőzése után az elődöntőbe került, ahol 3:1-es vereséget szenvedett a későbbi győztestől, aki szintén Csehországból érkezett. Péter Aladár elmondása szerint 1:1 után esély volt a 3. szett megnyerésére, de két ziccert kihagyott, az ellenfél önbizalmat kapott és végül nyert. A harmadik hely így is nagyszerű eredmény.