Újabb vereség

493

A Vác együttesét fogadta a labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában a hazai mérkőzéseit Tiszakécskén rendező CVSE.
Az összecsapás fontosabb történései:
14. perc: Kákonyi, miután tisztára játszotta magát, lőtt, a labda alig kerülte el a hosszú felső sarkot.
16. perc: Újabb váci lövés veszélyeztette a hazaiak kapuját. A labda most el is találta a kaput. Mursits a helyén volt.
20. perc: Nyilas szöglete után a kapu előtt tömörülő védőkről Farkas elé került a labda. A hátvéd nem tudott erőt adni a lövésbe, de megcélozta a kaput. A labdának egy hátvéd állta útját a gólvonalon.
27. perc: Az első játékrészben a vendégek távoli lövésekkel veszélyeztettek. Most Csillag tett úgy, Mursits pedig védett.
47. perc: Jobb oldali beadás után Albert Oldalhoz fejelt, majd fejelt a csereként pályára lépő csatár is. A kapus már verve volt, de a labda a keresztléc fölött hagyta el a játékteret.
55. perc: Tóth ugrott ki remek ütemben, de lövéshez nem jutott, mert Nyilas bravúrosan szerelte.
65. perc: Kákonyi szabadrúgását követően a védőket megelőző Zsolnai a kapu bal sarkába lőtt. 0-1.
83. perc: Murai rövid sarok felé tartó lövését ütötte ki a Cegléd kapusa.
86. perc: Közel állt az egyenlítéshez a Vasutas, hiszen Albert átadását Nánási fejelte a kapu felé. De csak felé, mert a labda elakadt egy védőben.
A gyenge színvonalú, a kevés, kaput veszélyeztető eseményt hozó mérkőzést egy szabadrúgás utáni Zsolnai villanás döntötte el a vendégek javára. Így a végeredmény 0-1 lett. A bajnoki tabella utolsó helyén szerénykedő, még nyeretlen CVSE a nyolcból hat találkozón maradt gólképtelen.