Vereségek jó játékkal

670

Budapesten, a TFSE vendégeként léptek pályára a felnőttek a női kézilabda NB II 14. fordulójában, míg az ifisták itthon a Vácot fogadták a Gál József Sportcsarnokban. A felnőttek játéka nagyon sokat javult az elmúlt heti tököli vereség után, de sajnos a győzelmet ezúttal sem tudták kicsikarni. Az ifjúsági csapat is kikapott, de a körülményekhez képest jól helytálltak a remek erőkből álló Váccal szemben.

Női kézilabda NB II

Felnőtt

TFSE – Ceglédi Kék Cápák 28-27 (13-16)

Budapest, 150 néző, Kerék u. Vezette: Pauló, Tímár.

Cegléd: Szegedi, Juhász (kapusok), Kisjuhász 10 (4), Tóth Á. 7, Mihály 3, Tóth A. 3 (1), Botyánszki 3, Dobos 1, Mester Sz., Ványi. Edző: Jakab László.

Az eredmény alakulása: 8. p.: 2-4, 19. p.: 9-12, 36. p.: 15-17, 48. p.: 21-21, 53. p.: 26-21, 29. p.: 27-26.

Kiállítás: 8, ill. 6 perc.

Hétméteres: 2/1, ill. 7/6.

Jakab László: Nagyon jó hozzáállást és az első félidőben tényleg jó játékot mutatott a csapat. A második játékrészre elfogytunk és nem tudtam olyan cserét hozni, aki egy kicsit hozzá tudott volna tenni. A végén még mínusz ötről fel tudtunk jönni, nem érdemeltünk vereséget…

Ifjúsági

Ceglédi Kék Cápák – GVM Europe Vác II. 15-22 (8-11)

Cegléd, 200 néző. Vezette: Benke, Babity.

Cegléd: Törőcsik (kapus), Fedák 6 (2), Petrovics 3, Koncsik 3 (1), Rajkort 2, Kazai 1, Ványi, Kovács, Balogh, Petró. Edző: Spolmin Roberta.

Az eredmény alakulása: 13. p.: 4-5, 20. p: 6-7, 45. p.: 10-17, 57. p.: 14-20.

Kiállítás: 2, ill. 6 perc.

Hétméteres: 8/3, ill. 2/1.

Spolmin Roberta: Összességében egy jó, hajtós meccset játszottunk. Az első félidőben a támadásainknak volt ritmusa, megvoltak a helyzeteink, ziccereink, de sajnos nem sikerült őket értékesíteni. A védekezésünk jó volt, majd elfáradtunk és jöttek a hibák. Jó meccset játszottunk.