Az Egert fogadta és győzte le a Cegléd

600

A Vilati Eger SE csapatát fogadta a teke NB I Keleti-csoportjában a hazai mérkőzéseit Szolnokon játszó CVSE.
A felnőttek nem változtattak az előző heti döntetlennel záruló mérkőzésükhöz képest.
Az első sorban Rimóczi Zoltán (560) és Pordán Ádám (556) lépett pályára és kiélezett párharcban sikerült egy csapatpontot elhozniuk a Tamasi Balázs (566) és Nagy Gábor (553) vendégpárostól. Az eredmény 1:1 és 3 fa az Eger javára. A második sorban Zsiros Gyula (519) és Bíró József lépett pályára Molnár László (570) és Tamasi Antal (531) ellen. Sajnos Bíró jó kezdését követőn térdsérülése miatt kénytelen volt befejezni a párharcot és átadni a feladatot a serdülőkorú Kecskeméti Szebasztiánnak (együttes eredményük 520). Zsirosnak nem sikerült a pontszerzés. Az állás a második sor után.
1:3 a vendégeknek és plusz 65 fa. Így az utolsó sorban pályára lépő Hűvös Zsoltra (569) és Sápi Tamásra (580) megint kemény feladat várt. A múlt heti sikertelen hátránylefaragás után most a hazaiaknak kijött az előnyük és már az első szett után sikerült a 65 fát 24-re csökkenteni, majd folyamatos magabiztos játékkal saját javukra fordítani a mérkőzést.
Teke NB I, Keleti-csoport, szeptember 8.
Felnőtt
Ceglédi VSE – Vilati Eger SE 5:3 (3304:3294)
A Cegléd így jelenleg 3 ponttal a tabella 2. helyén áll.
Az ifjúságiaknál Kecskeméti Szebasztián (501) magabiztos játékkal győzte le ellenfelét, Bakos Bálintot (432), míg csapattársa, Fenyvesi Attila (459) a szettek utolsó gurításaiban maradt alul Pogonyi Richárddal (484) szemben, de együttes eredményükkel ismét besöpörték a két pontot.