Döntetlen a tabella másodikja ellen

544

Hazai pályán mérkőzött meg a CVSE NB II-es labdarúgócsapata a bajnokság második helyezettjével, a Jászberényi FC-vel. A mindig pikáns összecsapásnak ígérkező párharc plusz különlegességét most az adta, hogy G. Bíró Gergő a télen a mostani ellenfélhez igazolt.
Az 53. percben Damásdi megverte egy az egyben védőjét, majd eltekerte a labdát a hosszú felsőbe. 1:0. Sajnos a 78. percben – mondhatni, hogy a semmiből – egy távoli szabadrúgás után egyenlített a Jászberény. A nagy erővel meglőtt labda a felsőlécről kíméletlenül csapódott a gólvonal mögé. Védhetetlen volt… 1:1. Ez is maradt a végeredmény, így egy pontot itthon tartott a Cegléd a második helyezett Jászberény ellen.