Izgalmas forduló az asztaliteniszezőknél

515

Férfi asztalitenisz NB I, március 6.
Szuperinfó-CVSE I. – Pálosi AK Eger I. 7:7
Győztek: Zakar Kristóf 2, Bogádi Imre 2, Medvegy Ákos 1, Gergye Zoltán 1 és a Zakar Kristóf-Nagy Sándor páros.
Háromórás küzdelmet hozott a mérkőzés, ami nagyon izgalmasan alakult. A párosok után 1-1 volt az eredmény, majd fej-fej mellett haladtak a csapatok. Bogádi Imre debütálása jól sikerült. Az első mérkőzését döntő játszma 8:10-ről hozta a fiatal Bedő Norbert ellenében. Zakar Kristóf nagyszerűen játszott, az ellenfél kimagasló, extraliga szintű játékosa, Timafalvi Gergő ellen döntő játszma 9:6-ra vezetett, végül hozta a kötelezőt. Az utolsó körben, 6-6-nál még bármi lehetett. A Cegléden is megfordult Bedő Zoltán élete meccsét játszotta Bogádi Imi ellen és nyert 3:1-re, míg a másik asztalon a csereként beálló Gergye Zoltán 1:2, 5-8-ról fordított és felejthető játékkal ugyan, de nyert. Így alakult ki az igazságosnak mondható döntetlen, amihez mindenki hozzá tudott tenni a csapatból.
Asztalitenisz NB III, március 6.
Szuperinfó-CVSE II. – Csemői Palotás SE I. 10:8
Győztek: Szalkai Attila 3, Török István 3, Tótin Kristóf 2, Csór Laura 1 és a Szalkai Attila-Tótin Kristóf páros.
A mérkőzés pikantériáját az adta, hogy mindkét csapat edzései és meccsei a CVSE sportcsarnokban vannak. Az ellenfél három, Kecskemétről igazolt játékossal állt fel, plusz a csapatvezető Cs. Nagy Gyulával. Az NB III is hasonló izgalmakat és fordulatokat hozott, mint az NB I. Itt végül nagyot küzdve sikerült nyerni. Ki kell emelni Török Istvánt, aki éjszakai műszakból jött a mérkőzésre, és három győztes meccsből kettőt is döntő játszmában nyert meg, majd ment vissza dolgozni. Az ellenfélnél Farkas Szilvia mind a négy mérkőzését megnyerte, ami megsüvegelendő teljesítmény.