Egyedüli veretlenek

3331

A női kézilabda NB II 6. fordulójában vasárnap délután hazai pályán nyert a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata, így továbbra is az egyetlen veretlen együttes maradt a csoportjában. A Duna-Pent elleni mérkőzés 10. percében már 6-0-át mutatott az eredményjelző, mégis izgalmas második félidőt láthattak a kilátogató szurkolók. A Cápák sok hibával játszottak és a 45. percben már a dunaújvárosiak vezettek két góllal, de a Cegléd remek hajrája hazai győzelmet hozott.

Női kézilabda NB II, 6. forduló

Felnőtt

Cegléd, 200 néző

Ceglédi Kék Cápák – Duna-Pent NKSE 20-18 (11-9)

CEGLÉD: Juhász, Zsoldosné (kapusok), Oláh 7/4, Prókai 5, Tóth 4/1, Vígh 2, Dobos 1, Spolmin 1.

Vezette: Fehér V., Mezei F.

Az eredmény alakulása.10. p.: 6-0, 18. p.: 6-5, 26. p.: 9-6, 45. p.: 13-15, 56. p.: 19-16.

Kiállítások: 2 ill. 8 perc.

Hétméteresek: 7/5, ill. 3/1.

Junior

Ceglédi Kék Cápák – Duna-Pent NKSE 11-29 (9-12)

Ceglédi gólok: Asztalos 4, Imregi 3, Fedák 1, Német 1, Nagy 1, Koncsik 1.

Jakab László edző: Nagyon jó kezdés után sajnos megtorpantunk, aminek nem tudom, mi volt az oka. Nem volt meg a kellő agresszivitás a védekezésünkben, nem tudtunk lerohanásból gólokat lőni, felállt fal ellen pedig nem voltunk elég acélosak. Gratulálok a lányoknak, hogy ilyen rossz játékkal is nyerni tudtak, ami egyébként az erőnket mutatja. A jövő héten ennél csak jobban tudunk játszani. A juniorok is jól kezdtek, de ahogy az ellenfél keményebbre vette a védekezést, sok labdát vesztettünk és lerohanásból gólokat kaptunk. Nagyon fiatal a csapatunk és talán a dekoncentráltságnak tudható be, hogy pontatlanok vagyunk és sokszor még a passzokban is hibázunk.