Megvan az első idegenbeli pont

822

Minden mérkőzés előtt elmondható, hogy nagyon fontos lenne a pontszerzés. Ez nem volt másképp a CVSE NB II-es labdarúgócsapatának soproni túrája előtt sem, de nem ígérkezett könnyű mérkőzés. Sajnos ezen nem segített a 6. percben bekapott gól, ami után ugyan mérkőzésben maradt a Cegléd, de a támadásaikat helyenként jól viszonozták a hazaiak és veszélyes lehetőségeket tudtak kialakítani, ám bravúrra nem volt szüksége Horváthnak. A ceglédiek részéről Babolek volt, aki többször veszélyt okozott, hol egy lövéssel, hol egy veszélyes szabadrúgással. A második félidőben egyre többet birtokolta a labdát a Cegléd, percekre fölé tudott nőni ellenfelének, amit a hazai közönség szórványos füttyel és bekiabálással viszonzott. A második játékrészben Horváthnak mindössze egyszer kellett nagyot védeni, de akkor szerencsére meg is tette. A Ceglédnek pedig nem volt annyi és akkora lehetősége, mint az első félidőben, de egy a védők mögé beívelt labdát végül Szkunc nagyszerűen vágott a kapuba, amivel egyenlített a CVSE, a vége 1:1.