Negyedik a CVSE

659

Szombaton a Ceglédi VSE birkózói közül néhányan Kecskeméten, a Balla József Emlékversenyen vettek részt. A nemzetközi meghívásos versenyre több mint 230 induló mérlegelt. A ceglédiek 7 birkózóval képviseltették magukat, akik jól szerepeltek az igen erős mezőnyben. Két első és két második helyezést is begyűjtöttek.
50 kg 2. Józsa Kinga
Vasárnap a felnőttek az Extraliga felnőtt csapatbajnokság visszavágóján léptek szőnyegre a Monori Városi Sportcsarnokban. A ceglédiek a tavaszi fordulót követően a negyedik helyen várták a visszavágó mérkőzéseit. A fordulót megelőzően már eldőlt, hogy a bajnokságból kieső csapat az FTC lesz. A többi csapat körmérkőzés alapján döntötte el a helyezéseket. A ceglédiek az első fordulóban a Budapesti Honvéd csapatával mérkőztek. A Ceglédnek a válogatottakkal teletűzdelt Honvéddal szemben semmi esélye sem volt. Ennek megfelelően 9-0-ás Honvéd győzelem született. A folytatásban az ESMTK következett, a Cegléd két mérkőzést megnyert, de az ellenfél csapata nyert 7-2 arányban. A harmadik fordulóban az Újpest együttesével mérkőzött a Cegléd. Ezen a találkozón a ceglédiek 7-2-re nyertek. Az utolsó mérkőzésen a Pénzügyőrrel mérték össze az erejüket. Itt 7-2-es Pénzügyőr győzelem született. Ezzel a Cegléd a 4. helyen zárta a 2019. évi Extraliga csapatbajnokságot.
A csapat tagjai: Kecskeméti Dávid, Török Tamás, Kecskeméti Ferenc, Tóth Levente, Kovács Árpád, Molnos Norbert, Kozák István, Mohella Flórián, Nagy Péter, Kovács Krisztián, Szűcs Péter, Juhász Balázs és Nagy Mihály.