Török Tamás U23-as országos bajnok

591

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is a mogyoródi Grosics Gyula Sportcsarnok adott otthont az U23-as kötöttfogású országos birkózóbajnokságnak. A szombati bajnokságra – amely egyben az V. Duna Autó Kupa is volt – 79-en mérlegeltek, akik a bajnoki érmek mellett a válogatottságért is küzdöttek. A CVSE – T.S. Integral nyolc birkózóval képviseltette magát. A ceglédiek egy első, egy második és két harmadik hely mellett két ötödik helyet is begyűjtöttek. Ezzel a csapatverseny harmadik helyén végeztek a Honvéd és az ESMTK mögött. Ezúttal a 60 kg-ban versenyző Török Tamás jutott a legtovább, aki három győzelmet követően szerezte meg a súlycsoportja bajnoki címét és ezzel nagy lépést tett a válogatottság felé is.