Vereséggel zárta az évet a felnőtt csapat

571

Hazai pályán zárta 2019-et a felnőtt férfi OB I/B-s vízilabdacsapat. Szombaton a bajnokság 2. helyén álló Debrecen OB I-ben játszó játékosokkal megtűzdelt együttese érkezett Ceglédre. A gyermeteg hibák, rossz kapusteljesítmény, rossz helyzetkihasználás miatt az első félidőre 3:10 állt az eredményjelzőn. A mérkőzés második felében a játék képe megváltozott, feljavult a támadás és a védekezés. Ezt a két negyedet 7:2-re megnyerte a CVSE, de a mérkőzést sajnos elvesztette.
Férfi vízilabda OB I/B
Ceglédi VSE – Debrecen 10:12
Ceglédi gólszerzők: Simon Gábor 4, Fodor Richárd 4, Fazekas Gergő, Tószegi Zoltán.
A Markovits Kálmán 2007 Gyermekbajnokságban szereplő csapat Érden a KÓPÉ-UVSE vendégeként szintén szombaton ugrott medencébe. A kezdeti nehézségek után – az első negyedben nem tudták levédekezni a bombaerős centerüket – a második negyedtől egyre jobban összeállt a védekezés, vele együtt természetesen feljavult a kapusteljesítmény is. Végre nagyon jó csapatteljesítménnyel sikerült felülkerekedni az ellenfélen. Kivétel nélkül mindenki óriásit küzdött.
Markovits Kálmán 2007 Gyermekbajnokság
KÓPÉ-UVSE – Ceglédi VSE 10:13
Ceglédi gólszerzők: Csernus Flóra 6, Farkas Zalán 4, Bíró Lola, Borsos Blanka, Hornyik Csaba.