586

Férfi asztalitenisz Extraliga, március 8.
Floratom-Szeged AC – Szuperinfó-CVSE 5:2
Győztek: Marsi Márton 1, Dr. Varga Csaba 1.
Az őszi hazai mérkőzésen 4:3-ra kapott ki a Cegléd. Azon a találkozón fordított eredmény is születhetett volna, így bízni lehetett idegenben is egy jó szereplésben. Nagyon jól indult a mérkőzés, hiszen 2:0-ra vezettek párosban a ceglédiek az első két játszma után, ezután viszont belejött az ellenfél és végül 3:2 lett oda. Az egyéni során a papírforma érvényesült. A harmadik számú játékost sikerült legyőzni, viszont csak játszmákat sikerült elcsípni az esélyesebb ellenfél többi játékosával szemben.
MOATSZ Kupa Országos Serdülő Egyéni Asztalitenisz –verseny, március 7.
Leány egyéni, U13
A legjobb 32 közé jutott Ungureán Dorka
Fiú egyéni, U15
A legjobb 16 közé jutott Tótin Kristóf
Ungureán Dorka a selejtező során minden meccsét nyerve jutott fel a főtáblára. Ott ugyan az első játszmát megnyerte, utána viszont esélyesebb ellenfele fordítani tudott és győzött 3:1 arányban. Tótin Kristóf a főtáblán várta szolnoki ellenfelét, akivel tavaly ugyanezen a versenyen már találkozott és akkor vereség volt a vége. Most magabiztos, jó játékkal sikerült 3:0-ra visszavágni. A következő rivális a 2. kiemelt volt, aki ellen az első játszmában 10:3-ról feljött 10:9-re, de az ellenfél időt kért és rendezte sorait.