Visszavágott a CKKSE

754

A férfi kézilabda NB I/B-ben a listavezető Ceglédi KKSE annak a két csapatnak egyikét – a Mizse KC-t – fogadta a Gál József Sportcsarnokban, amely ellen vereséget szenvedett az őszi idényben.
A 7. perc közepén Hajdú Péter már a ceglédiek 5. gólját dobta, miközben addig a vendégek a jobbszélső Vancsics révén csak egyszer találtak be Tamási kapujába. A hazaiak az ekkor megszerezett előnyt a következő percekben tovább növelték, a 21. percben Gyene 14-8-ra alakította az állást. Ekkor taktikát módosítottak a lajosmizseiek, kapus nélkül, hét mezőnyjátékossal támadtak. A változtatás egy ideig zavart is okozott a vendéglátók védekezésében, és ráadásul ebben az időszakban a támadójátékba is több hiba csúszott. A 21. és 28. perc között csak vendéggól esett, egymás után öt. Az első játékrészt Juhász utolsó másodperces, bravúros gólja zárta. Forduláskor 17-14 volt az állás. Szünet után egy ideig még bevált a 7 a 6 elleni játék, egészen 18-17-es állásig. Később viszont egyre többször labdát szereztek a hazaiak, Juhász a saját kapuja elől talált az üres kapuba, míg a gyors indítások révén Szepesi a 35. és a 40. perc között öt alkalommal is eredményes volt. Így 18-17-ről a 44. percre ismét tekintélyes, 12 gólos lett a két csapat között a különbség. A hajrában így már edzőmérkőzés jellege lett a találkozónak, amin végül a végig vezető Cegléd fölényes, 36:26-os győzelmet aratott.